CANDIDATURA “UNA NOVA TARRAGONA”

Candidats

Presentem una candidatura que neix de la voluntat de treballar en comú per construir un nou model de ciutat. Un equip divers, que incorpora persones destacades dels moviments socials i veïnals, així com persones del món del treball i de la universitat. Presentem una candidatura jove i que a la vegada incorpora una llarga experiència política a la ciutat de Tarragona.

Una candidatura igualitària, formada per persones que hem decidit fer un pas endavant, agafar la paraula i portar a l’ajuntament totes aquelles lluites que ja estem liderant i recolzant. Persones que volem una ciutat millor, una ciutat a mida de les persones que hi viuen, on la prioritat sempre sigui la ciutadania de Tarragona. Un equip de persones per construir una nova Tarragona.

Vota’ns i acompanya’ns en aquest projecte!

0 Comments

Deixa un comentari

Estadísticas

  • 3.727 visitas

D’on ens visiten

Sígueme en Twitter

Categories

Comentaris recents

    Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.información cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies
    %d bloggers like this: