Debat sobre el model de festes

Debat festesAmb la creació de la Plataforma Farts de Soroll s’ha obert un debat sobre el model de festes que volem a Tarragona. Està clar que no podem tenir una ciutat dormitori però tampoc podem permetre terrasses que tanquin cada dia a les dues de la matinada.

Tarragona en Comú vam voler participar i vam convidar a les tarragonines a donar la seva opinió. Va sortir un debat força interessant.

 

 

 

 

 

Estadísticas

  • 3.727 visitas

D’on ens visiten

Sígueme en Twitter

Categories

Comentaris recents

    Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.información cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies
    %d bloggers like this: